Biz Kimiz?

Nak Kargo, kargoculuk ve nakliye endüstrisinde yaklaşık 40 yıllık tecrübeye sahip bir kadro tarafından 2000 yılında kurulmuş bir lojistik firmasıdır. Yüzde yüz yerli sermaye ile yola çıkan Nak Kargo, endüstri genelinde sürdürebilir hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Büyüme ve örgütlenme anlayışına odaklanan bir iş modeliyle Türkiye genelinde marka kimliğini kuvvetlendiren Nak Kargo, dünya devleri ile yarışan bir konuma gelmiştir.

Nak Kargo’nun öncelikli ilkesi müşterilerine maliyet odaklı çözümler sunarak üst düzey bir müşteri memnuniyeti yaşatmaktır. Bu doğrultuda farklı hizmet türlerinde ve müşteri ihtiyaçlarında öncelikli hedefin üst düzey bir müşteri deneyimi yaşatmak olduğu söylenebilir. Nak Kargo aynı şekilde yerli sermaye ile kurulmuş olmasından dolayı ülke ekonomisi kapsamında katma değer yaratmaya da öncelik vermektedir. Lojistik ve taşımacılık sektöründe geniş çaplı bir istihdam imkanı yaratan firmamız, İzmir’in Bornova sanayi bölgesinde, 2.500 metrekare alan içerisinde 10.000 metre kapalı alanda 500 araçlık filosu ile Türkiye’nin öncü taşıma terminallerinden biridir.

Profesyonel olarak taşımacılık alanında farklı lojistik modellerden yararlanan Nak Kargo, iş süreçlerinin tamamında yasal emtiaları göz önünde bulundurarak sigortalı ve güvenli bir taşıma deneyimi vaat etmektedir. Bu doğrultuda şirketimiz, zamanında teslimat garantisi olan zamanında ve adrese teslim ilkesi ile faaliyet göstermektedir.

Vizyon

Nak Kargo adı ile Türkiye genelinde marka farkındalığını güçlendirmek ve günden güne dünya genelindeki rekabet ortamında tanınır hale gelmek.

Misyon

Türkiye genelinde Taşımacılık ve lojistik endüstrisi genelinde standartları yükseltmek ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile sürdürebilir bir hizmet deneyimi yaşatmak.

Amaç

Kargo ve Lojistik alanında hizmetlerimiz en iyi şekilde yerine getirerek sektörün gelişimine katkı sağlamak bununla birlikte sektöre yön veren firmalar arasına girmek.

Kariyer

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Türkiye’nin en büyük lojistik firmalarından biri olan Nak Kargo, aynı zamanda sürdürebilir bir ekonomik gelişim için istihdam olanakları yaratmaya da öncelik vermektedir. Nak Kargo, refah seviyesi yüksek ve geniş sosyal güvence olanaklarına sahip bir çalışma ortamı ile çalışanlarının her türlü ihtiyacına önem verir. Siz de Nak Kargo ailesine katılmak ve kurumsal kültürümüzün bir parçası olmak için formu doldurup CV’nizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz konulara cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj Gönderin

veya Arayın 444 44 35